لامپ LED

لامپ ال ای دی (LED)

1.0x01

لامپهای LED :

 

همانطور که می دانیم امروزه یکی از مصرف کننده های عمده برق در خانه ها ، فروشگاهها ، ادارات و … تجهیزات روشنایی می باشند . اگر ما از تجهیزات روشنایی استاندارد و کم مصرف استفاده کنیم قدم بزرگی در صرفه جویی برق برداشته ایم . لامپ های LED (دیود های ساطع کننده نور ) یکی از این تجهیزات است که با توجه به میزان برق مصرفی و میزان نور تولیدی (جدول زیر )، جزء کم مصرف ترین تجهیزات روشنایی بشمار می اید .

نوع لامپ

بهره نوری ( Lm/Watt )

لامپ های التهابی

10 – 15

لامپ های کم مصرف

45 – 65

بخار سدیم پر فشار

60 – 110

بخار جیوه پر فشار

35-60

متال هالید

75- 85

LED

75- 120

  • نکته :

بهره نوری میزان نور تولیدی لامپ نسبت به توان مصرفی ان است و واحد ان لومن بر وات می باشد . پس هر چقدر که بهره نوری یک لامپ بیشتر باشد ان لامپ انرژی کمتری برای تولید نور مصرف می کند .

لامپ های LED معمولی :

 

مجموعه ما با ارائه انواع لامپ های LED معمولی (AC) در توان های مختلف و قیمت مناسب شما را در انتخاب لامپ با کیفیت یاری می کند .

استفاده از لامپ های LED در سیستم های خورشیدی :

 

با توجه به اینکه صرفه جویی انرژی در سیستم های خورشیدی بسیار حائز اهمیت است لامپهای ال ای دی جزء بهترین گزینه برای تامین نیاز روشنایی می باشند . البته چون برق تولیدی این سیستم ها DC می باشد و برق مصرفی لامپ های ال ای دی نیز DC می باشد، می توان بدون تبدیل برق مستقیماً انها را به سیستم خورشیدی وصل نمود .

البته لامپ های ال ای دی موجود در بازار عمداً (در حدود 99%) از نوع ال ای دی AC می باشند . بر همین اساس مجموعه ما با عرضه مستقیم لامپهای ال ای دی  از نوع DC شما را در استفاده از این انرژی پاک یاری می کند .

 

برای سفارش عمده لامپ های LED به قسمت اموزش خرید از سایت مراجعه کنید

 

 

جهت دریافت کتاب آموزش جامع سیستم های خورشیدی کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *